دسته بندی اخبار و مقالات
اخبار و مقالات | اخبار، مقالات و اطلاعیه ها
کد مطلب : 35  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 87   |   تاریخ درج: يکشنبه, تير 23, 1398   |   ساعت: 03:38 ب.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: مدیر سایت جهاد دانشگاهی

 

تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان جهاد دانشگاهی و مرکز خدمات حوزه علمیه آذربایجان شرقی امضا شد

طی جلسه‌ای با حضور رئیس سازمان جهاد دانشگاهی استان و مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه آذربایجان شرقی تفاهم‌نامه‌ای به منظور افزایش همکاری‌های دو نهاد در حوزه پژوهشی، آموزشی و فرهنگی امضا و تبادل شد. 


به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، دکتر جعفر محسنی، رئیس سازمان جهاد دانشگاهی استان در این جلسه ضمن اعلام آمادگی خود جهت توسعه‌ همکاری‌ها بین دو نهاد، اظهار کرد: خدمت به افرادی که در راستای اهداف عالیه نظام اسلامی گام برمی‌دارند افتخاری برای جهاد دانشگاهی است.
 
وی با اشاره به خدمات و دوره‌های آموزشی ارائه شده در جهاددانشگاهی استان بیان کرد: آمادگی کامل جهت ارائه دوره‌های آموزشی تخصصی کوتاه مدت برای جامعه هدف حوزه های علمیه استان را داریم و دوره‌های آموزشی برگزار شده نیز از سطح کیفی مناسبی برخوردار است.
 
وی در ادامه به خدمات ارائه شده در مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان نیز اشاره کرد و افزود: این مرکز از حیث تجهیزات جزو مراکز برتر بوده و تجهیزاتی دارد که در شمالغرب کشور بی نظیر است؛ همچنین میزان موفقیت درمان در این مرکز نیز در سطح استاندارد جهانی است .
 
وجود تعهد و تخصص در دوره‌های آموزشی جهاد دانشگاهی استان

حجت‌الاسلام سید ابوالفضل موسوی، مدیرمرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان نیز در این جلسه با اشاره به تعهد و تخصص موجود در جهاددانشگاهی و دوره‌های آموزشی ارائه شده توسط این نهاد، اظهار کرد: از همکاری‌هایی که تاکنون با جهاددانشگاهی استان داشته‌ایم قدردانی می‌کنیم و با توجه به رویکرد دینی و جهادی هر دو نهاد، خواستار گسترش این همکاری‌ها هستیم.
 
وی با اشاره به این‌که هدف ما استفاده از تجربیات ارزشمند و دستاورد‌های چندین ساله جهاد دانشگاهی استان در حوزه‌های آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و... است، افزود: همچنین خواستار برگزاری دوره‌های آموزشی در مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با همکاری جهاددانشگاهی استان هستیم.
 
حجت‌الاسلام موسوی با اشاره به ظرفیت‌های جهاددانشگاهی استان در حوزه‌های مختلف فرهنگی، پژوهشی و همچنین درمان ناباروری، گفت: جامعه طلاب نیز ممکن به این نوع خدمات نیاز داشته باشد به همین جهت خواهان توسعه ارتباط در این رابطه نیز هستیم تا جامعه هدف از این خدمات مطلع شده و راحت‌تر بتوانند در استان از این امکانات بهره‌مند شوند.
 
وی با اشاره به فعالیت‌های مرکز افکارسنجی دانشجویان(ایسپا) جهاد دانشگاهی استان نیز تاکید کرد: در راستای نتایج و بازخورد برنامه‌ها، به ویژه در حوزه فرهنگی به همکاری جهاددانشگاهی استان نیاز داریم تا بازخورد برنامه‌هایمان احصا شود و همچنین در حوزه خبری نیز به ظرفیت‌های خبرگزاری ایکنا و ایسنا در راستای نشر دستاوردهای قرآنی و... نیاز داریم.
 
مدیرمرکز خدمات حوزه های علمیه استان خاطرنشان کرد: در تفاهم نامه‌ی جدید که به مدت یکسال تمدید می‌شود، برخی خلاهای تفاهم نامه قبل نیز پر شده است.

 
اکبر اسمعیلی، معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با تاکید بر اهمیت گسترش همکاری‌ها بین دو نهاد، گفت: جزئیات تفاهم نامه در سامانه مربوطه نیز ثبت می‌شود تا همکاران مستقر در مراکز نیز مطلع شده و روند همکاری‌ها به خوبی طی شود.
 
وی در خصوص برگزاری دوره‌های آموزشی در مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان نیز گفت: اگر تعداد افراد شرکت کننده به حد نصاب برسد، می‌توانیم دوره‌های آموزشی را با اساتید مجرب در همین مرکز خدمات برگزار کنیم.
 
وی افزود: دوره‌های آموزشی جهاددانشگاهی به صورت ملی تعریف می‌شود، اما اگر دوره‌ای تخصصی مدنظر باشد می‌توان چارچوب آن را تعریف کرده و به صورت اختصاصی در استان برگزار کنیم.

انتهای پیام

Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)

 
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟