دسته بندی اخبار و مقالات
اخبار و مقالات | اخبار، مقالات و اطلاعیه ها
مراکز آموزشی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی در تبریز تعطیل شد
يکشنبه, اسفند 04, 1398 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، گفت: مراکز آموزشی این سازمان در تبریز روز یکشنبه چهارم اسفندماه تعطیل است.

?????? ?????...
تجلیل از خبرنگاران ایسنا در سومین جشنواره استانی ابوذر
شنبه, بهمن 26, 1398 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

آثار سه نفر از خبرنگاران خبرگزاری دانشجویان ایران «ایسنا»-منطقه آذربایجان‌شرقی، در سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر(مرحله استانی) به عنوان "آثار شایسته تقدیر" معرفی شدند.

?????? ?????...
دعوت جهاددانشگاهی از ملت شریف ایران برای شرکت در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن
دوشنبه, بهمن 21, 1398 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن، سال‌روز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بیانیه‌ای صادر کرد و در آن از اقشار مختلف مردم وفادار و امانتدار ایران اسلامی خواست تا با گام‌های استوار و صفوف به هم‌پیوسته‌ی خود هم‌چون گذشته، مسیرهای راهپیمایی را از عطر حضور شان سرشار کنند و عجز و شکست دشمنان ناامید را به رخ‌شان بکشند.

?????? ?????...
شایستگی عمومی برخی مدیران استان های آذربایجان شرقی و اردبیل ارزیابی شد
چهارشنبه, بهمن 16, 1398 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

به همت کانون ارزیابی و توسعه شایستگی جهاددانشگاهی، ارزیابی مدیران سطوح مختلف اداره کل میراث ‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استانهای آذربایجان شرقی و اردبیل در محل مجتمع آموزشی- تحقیقاتی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی برگزار شد.

?????? ?????...
نشست «واکاوی نقش دانشگاه در پیشبرد اهداف بیانیه گام دوم انقلاب» برگزار شد
سه شنبه, بهمن 15, 1398 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

به همت سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، نشست واکاوی نقش دانشگاه در پیشبرد اهداف بیانیه گام دوم انقلاب با حضور اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان روز سه شنبه 15 بهمن‌ماه در سالن اجتماعات جهاددانشگاهی برگزار شد..

?????? ?????...
اثبات توان توسعه‌ی علمی و دفاعی کشور با رشادت دانشجویان شهید ۲۷ دی‌ماه جهاددانشگاهی
چهارشنبه, دي 25, 1398 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

رییس جهاددانشگاهی با اشاره به فرمایش بنیانگذار کبیر انقلاب مبنی بر این که «اگر بخواهیم، می‌توانیم»، بیان کرد: این سخن امام(ره) بر ایجاد اراده و خودباوری در نسل جوان و به ویژه نسل جوان دانشگاهی تاکید دارد، دانشجویان شهید ۲۷ دی ماه هم علاقه‌مند بودند تا ثابت کنند که کشور ما هم می‌تواند شاهد توسعه توان علمی و دفاعی باشد.

?????? ?????...
همایش علمی "شهدای 27 دی" در دانشگاه تبریز آغاز به کار کرد
چهارشنبه, دي 25, 1398 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

همایش علمی شهدای 27 دی ماه بمباران کارگاه فنی دانشگاه تبریز و جهاد دانشگاهی، با حضور جمعی از مسئولان، خانواده های شهدا و دانشگاهیان در سالن اجتماعات جهاد دانشگاهی در دانشگاه تبریز آغاز به کار کرد.

?????? ?????...
شهدای 27 دیماه دانشگاه تبریز نباید فراموش شوند
چهارشنبه, دي 25, 1398 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، گفت:  هر چه قدر بتوانیم از شهدای ۲۷ دی ما یاد کنیم باز هم جا دارد، نباید هیچ وقت شهدا به ویژه شهدای دانشجویان دانشکده‌ فنی دانشگاه تبریز را فراموش کنیم. شهدای دانشجو در دوران حساس که در کارگاه کار می‌کردند، افراد معمولی نبودند بلکه نخبگان و برجستگان بودند که فعالیت‌های چشمگیری انجام می‌دادند که توسط عوامل نفوذیف گرا داده شد و در حین انجام عملیات مورد بمباران رژیم بعثی قرار گرفتند.

?????? ?????...
برگزاری همایش علمی شهدای ۲۷ دی ماه «روز شهدای جهاددانشگاهی» در تبریز
دوشنبه, دي 23, 1398 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

رییس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی از برگزاری همایش علمی شهدای ۲۷ دی ماه بمباران کارگاه فنی دانشگاه تبریز و جهاددانشگاهی در تبریز خبر داد.

?????? ?????...
مراسم بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی برگزار شد
يکشنبه, دي 22, 1398 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

آیین بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی با حضور رئیس مرکز اندیشه ورزی و راهبردی سپاه عاشورا در سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی برگزار شد.

?????? ?????...
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟