دسته بندی اخبار و مقالات
اخبار و مقالات | اخبار، مقالات و اطلاعیه ها
محوطه دانشگاه تبریز مزین به تصاویر شهدای دانشگاهی شد
3 روز پیش by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

به‌همت معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، در آستانه سالروز گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۲۷ دی محوطه دانشگاه تبریز به تصاویر شهدای ۲۷ دی‌ماه این دانشگاه مزین شد.

?????? ?????...
نشست تخصصی «مکتب سلیمانی» برگزار شد
شنبه, دي 20, 1399 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

همزمان با نخستین سالروز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی،‌ نشست تخصصی «مکتب سلیمانی» به‌همت سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی برگزار شد.

?????? ?????...
بیانیه گام دوم انقلاب، نقشه‌ جامع پیشرفت و اقتدار کشور
شنبه, دي 20, 1399 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور تبریز بیانیه گام دوم انقلاب را نقشه‌ جامع پیشرفت و اقتدار کشوردانست و گفت: اگر می‌خواهیم کشور در تمامی حوزه‌ها پیشرفت لازم را داشته باشد باید در مسیر بیانیه گام دوم انقلاب حرکت کنیم.

?????? ?????...
آغاز پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاددانشگاهی تبریز
سه شنبه, دي 16, 1399 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

رئیس مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاددانشگاهی تبریز از آغاز ثبت نام پذیرش  دانشجو در این مرکز برای بهمن ماه سالجاری، خبر داد و گفت: فرآیند ثبت نام از ۱۶ دی‌ماه در مقطع کاردانی و از ۱۷ دی‌ماه در مقطع کارشناسی ناپیوسته به مدت یک هفته از طریق سایت سنجش ادامه خواهد داشت.

?????? ?????...
امکان بررسی "پنل ژنی دخیل در ناباروری" در آینده ای نزدیک در تبریز
چهارشنبه, دي 10, 1399 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی گفت: در حال تهیه "پنل ژنی دخیل در ناباروری" هستیم تا زوجینی که با هیچکدام از روش‌ها امکان باروری ندارند و در صورت درخواست زوجین، ژن‌های دخیل در ناباروری را بررسی کنیم و ان‌شاءالله در آینده نزدیک این قسمت نیز در تبریز راه اندازی شده و خدمتی جدید به زوجین نابارور ارائه خواهد شد.

?????? ?????...
برگزاری مسابقه کتابخوانی" بصیرت، ملت حسینی، مکتب شهید سلیمانی" ویژه دانشجویان آذربایجان شرقی
چهارشنبه, دي 10, 1399 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی" بصیرت، ملت حسینی، مکتب شهید سلیمانی" ویژه دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی آذربایجان شرقی در دی ماه سال جاری خبر داد..

وی افزود: علاقمندان جهت شرکت در مسابقه می‌توانند در روز مسابقه به نشانی http://www.jahad-asharghi.ac.ir وب سایت سازمان جهاد دانشگاهی استان مراجعه کنند.

وی ادامه داد: همچنین جهت دریافت فایل کتاب به کانال معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی به نشانی farhangijdas در پیام رسان ایتا مراجعه کنند.

معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی یادآور شد: به نفرات برتر این مسابقه جوایزی اهدا می‌شود.

?????? ?????...
برگزاری رویداد شتابی استارت آپ فناوری هنرهای تصویری توسط مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی تبریز
يکشنبه, آذر 23, 1399 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

رویداد شتابی استارت‌آپ فناوری هنرهای تصویری، با هدف افزایش مشارکت‌های مردمی در راه اندازی کسب و کارهای کوچک و کارآفرینی اجتماعی، روز شنبه 22 آذرماه به همت مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی تبریز به صورت مجازی برگزار شد..

?????? ?????...
چهارمین دوره طرح «دانشجومعلم قرآن» در آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود
چهارشنبه, آذر 19, 1399 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی از برگزاری چهارمین دوره طرح هماهنگ «دانشجومعلم قرآن کریم» در استان خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح‌های هماهنگ قرآنی سال ۹۹، این طرح همزمان با ۱۴ استان کشور، در آذربایجان‌شرقی نیز اجرا می‌شود.

?????? ?????...
اعلام آمادگی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی برای همکاری با بسیج اساتید
شنبه, آذر 15, 1399 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی با رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان دیدار و برای همکاری با این مجموعه، اعلام آمادگی کرد.

?????? ?????...
بیماری‌هایی که با خون بند ناف درمان شده‌اند
سه شنبه, آبان 27, 1399 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

مدیر کلنیک طب پیشگیری و ارتقای سلامت جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، با ارایه‌ توضیحاتی در خصوص سلول‌های بنیادی خون بندناف، گفت: خون بندناف خونی است که پس از تولد در بندناف و جفت باقیمانده و دور ریخته می‌شود، این خون غنی از سلول‌های بنیادی است

?????? ?????...
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟